ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ AIR PURIFIER 

В умовах нинішньої пандемії (COVID) безперервна вентиляція є однією з найбільш ефективних заходів проти накопичення забруднюючих речовин, наприклад аерозолів (вірусів, бактерій). Очищувачі повітря є  ефективною та гнучкою  мірою, особливо в холодні місяці року для приміщень, які не можливо провітрювати або які погано провітрюються.

AirPurifier був спеціально розроблений для подальшої установки в приміщеннях для яких необхідне додаткове очищення повітря. Він розрахований на приміщення площею до 120 м2.  Обладнання має в чотири рази вищу швидкості фільтрації повітря та фільтрує повітря в приміщенні за допомогою високоефективного фільтру HEPA H14 (DIN EN 1822), а також додаткового фільтра з активованим вугіллям (AirPurifier) ​​або фільтра для дрібного пилу / пилку (AirPurifier max). 

AirPurifier

від 28 дБ (A) до 42 дБ (A)
від 400 м³ / год до 1200 м³ / год

AirPurifier макс.

від 27 дБ (A) до 42 дБ (A)
від 400 м³ / год до 1250 м³ / год

WOLF AirPurifier – це очисник повітря в приміщеннях для шкіл, ресторанів, магазинів, фітнес-студій і офісів від фахівця за чистотою повітря в приміщеннях.

 

 

ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ AIR PURIFIER 

 

  • Високий ступінь фільтрації повітря, в 4-6 разів перевищує обсяг приміщення завдяки новітній технології EC-вентиляторів (до 1250 м3/год).

 

  • Ефективне відділення відповідно до DIN EN 1822 більше 99,995% частинок, таких як біоаерозолів (віруси, бактерії) і інших забруднюючих речовин, за допомогою високоефективного фільтру HEPA H14.

 

  • Відображення зміни фільтра для кожного фільтра, включаючи функцію тестування.

 

  • Дуже тиха робота – рівень звукового тиску  33-34 дБ (A).

.

 

  • Зручне управління за допомогою всього 3 робочих режимів (нормальний, автоматичний і прискорений).

 

  • VDI 6022 відповідає вимогам гігієни для систем і пристроїв вентиляції та кондиціонування повітря.

 

  • Комбінований фільтр з активованим вугіллям.

 

  • Виявлення присутності, щоб уникнути непотрібних дій в нічний час або вихідні дні.

 

 

 

© 2021 ТОВ ‟ВОЛЬФ ТЕХНІК” м. Київ, вул. Тимошенка Маршала, 21/19